Kalender

Lørdag d. 23. marts 
Landsholdsklassen 1. runde14.00 – 20.00
G5-1 1. runde14.00 – 20.00
1. Korte Påske 1. runde14.00 – 20.00
Begynder og let øvede 1. runde14.30
Begynder og let øvede 2. runde17.00

Søndag d. 24. marts
 
Landsholdsklassen 2. runde14.00 – 20.00
G5-1 2. runde14.00 – 20.00
1. Korte Påske 2. runde10.00 – 16.00
1. Korte Påske 3. runde16.00 – 22.00
Begynder og let øvede 3. runde10.00
Begynder og let øvede 4. runde12.30
Begynder og let øvede 5. runde15.00

Mandag d. 25. marts
 
Landsholdsklassen 3. runde14.00 – 20.00
G5-1 3. runde14.00 – 20.00
1. Korte Påske 4. runde10.00 – 16.00
1. Korte Påske 5. runde16.00 – 22.00
Begynder og let øvede 6. runde10.00
Begynder og let øvede 7. runde13.00

Tirsdag d. 26. marts
 
Landsholdsklassen 4. runde14.00 – 20.00
Kandidatklassen 1. runde18.30 – 00.30
G7 1. runde18.30 – 00.30
G5-1 4. runde14.00 – 20.00

Onsdag d. 27. marts
 
Landsholdsklassen 5. runde14.00 – 20.00
Kandidatklassen 2. runde14.00 – 20.00
G7 2. runde14.00 – 20.00
G5-1 5. runde14.00 – 20.00

Torsdag d. 28. marts
 
Landsholdsklassen 6. runde14.00 – 20.00
Kandidatklassen 3. runde14.00 – 20.00
Veteranklassen 1. runde14.00 – 20.00
G7 3. runde14.00 – 20.00
G5-2 1. runde14.00 – 20.00
2. Korte Påske 1. runde10.00 – 16.00
2. Korte Påske 2. runde16.00 – 22.00

Fredag d. 29. marts
 
Landsholdsklassen 7. runde 14.00 – 20.00
Kandidatklassen 4. runde 14.00 – 20.00
Veteranklassen 2. runde14.00 – 20.00
G7 4. runde14.00 – 20.00
G5-2 2. runde14.00 – 20.00
2. Korte Påske 3. runde14.00 – 20.00

Lørdag d. 30. marts
 
Landsholdsklassen 8. runde 14.00 – 20.00
Kandidatklassen 5. runde 14.00 – 20.00
Veteranklassen 3. runde14.00 – 20.00
G7 5. runde14.00 – 20.00
G5-2 3. runde14.00 – 20.00
2. Korte Påske 4. runde10.00 – 16.00
2. Korte Påske 5. runde16.00 – 22.00

Søndag d. 31. marts
 
Landsholdsklassen 9. runde12.00 – 18.00
Kandidatklassen 6. runde09.00 – 15.00
Veteranklassen 4. runde09.00 – 15.00
G7 6. runde09.00 – 15.00
G5-2 4. runde09.00 – 15.00

Mandag d. 1. april
 
Landsholdsklassen – evt. omkamp13.00
Kandidatklassen 7. runde09.00 – 15.00
Veteranklassen 5. runde09.00 – 15.00
G7 7. runde09.00 – 15.00
G5-2 5. runde09.00 – 15.00